Aktuality

Workshop – Mountain Trail

24. 07. 2023

Pokud jsi jezdec nebo nejezdec a pracuješ s koněm jen na ruce, tvůj jezdecký styl není rozhodující – western nebo anglie, už jsi určitě slyšel o disciplíně MOUNTAIN TRAIL. Pokud tě tato disciplína zaujala, pak nabízíme formou workshopu možnost vyzkoušet si překážky v našem mountaintrailovém parku. Park Ti bude po celý den k dispozici. V pauze je možné koně odložit do venkovního boxu a využít občerstvení u nás na ranči.
V čase od 13 h do 18 h je možné objednat si i soukromou lekci s trenérkou a rozhodčí Pavlou Cihlovou.
Cena za celodenní využití mountaintrailového parku je 750,- Kč za koně (v ceně možnost odložení koně ve venkovním boxu blízko mountaintrailového parku , k dispozici voda, seno).
Cena za soukromou hodinu s Pavlou Cihlovou je 350,- Kč – v případě zájmu nutno rezervovat požadovaný čas předem u pořadatele.
Pro zájemce z dálky je možné využít i ubytování, kdy k dispozici jsou 4 pokoje, sociální zázemí (sprcha, wc). Cena 250,- Kč za osobu /noc.
Ještě váháš? Neváhej.
Zájemci piště na email: ranchrybarna@seznam.cz, kde prosím uveďte počet osob, počet koní, zda požadujete soukromou hodinu s Pavlou Cihlovou, ubytování, zajištění oběda …jakýkoliv Váš požadavek se budeme snažit splnit .
Přihlášky nejpozději do 3. 8. 2023 do 23:55 h.
Pro účast je nutno mít platné veterinární doklady – průkaz koně s platným povinným očkováním, krve na AIE ne starší než 12 měsíců.
Pro případně dotazy jsme k dispozici na tel. 736 768824 (Miloš), 724 116204 (Karin).